Jdi na obsah Jdi na menu
 


B - zápasy

28. 3. 2011

  13.kolo - 3.třída skupina A

        SOKOL VRAŽKOV : PODŘIPAN   ROVNÉ  B

                          6 :  1

K zápasu jsme dorazili v maximálně silné sestavě. Od první minuty jsme byli lepším týmem,což jsme taky hned korunovali brankou, kdy Hrachovi "namazal" domácí brankář, ten poté postupoval sám a bombou k tyči otevřel skóre. Od této chvíle jsme byli Mistři světa!!! Hráli jsme na krásu, chodili jsme po hřišti s hrudí vypjatou až k nebesům.Toho využil soupeř, kdy první branku vsítil po nedorozumění našeho brankáře s obráncem. Druhou branku soupeř vsítil o 15minut později, kdy Brůža vyvážel míč od své branky, najednou se před ním zjevil protihráč, odebral mu balon a postupoval sám na Šebka, který lovil míč ze sítě podruhé. Tak i skončil první poločas. Do druhé půle jsme vstoupili s cílem vyvarovat se hrubých chyb a pokračovat v daném tempu, což se ale nepovedlo...Hned v 50.minutě si naši obránci vyměnovali míč, jeden podklouzl a domácí útočník pokračoval sám na Šebka, kterému nasadil jesličky. V 60.minutě kopali domácí penaltu, kterou Šebek kryl a poprvé za utkání si tak sáhnul na balon. Ještě si ani nestačil očistit rukavice a soupeř z následného útoku přidal 4.gól. Po dalších dvou hrubých chybách jsme ještě dvakrát inkasovali. Vražkov nám udělil lekci z produktivity, kdy 7x vystřelil na branku a z toho vsítil 6 branek.

 

Sestava: Šebek, Fuksa,Kejval, Brůža, Kouba M.,Konečný, Halada, Stanislav, Syrový,Hrach, Barcal

Branky:  Hrach

Střídání: Bazinek, Vojtěch, Hakl

 

 

            12.kolo - 3.třída skupina A

        PODŘIPAN   ROVNÉ  B  :  SK DUŠNÍKY 

                               3  :  1

Tento zápas už k nám dorazilo pravé podzimní počasí.Naštěstí se hrál docela pohledný fotbal se šancemi na obou stranách. První šanci zápasu měli na noze hosté, kdy po chybě naší obrany a následné hrubce Šebka hostující hráč neproměnil 1000% šanci do zcela odkryté branky! Pak přišla 20.minuta, kdy domácí Barcal vyslal z 30metrů nechytatelnou střelu na brankáře, který si ji pouze srazil do branky. O 10 minut později Konečný dorážel střelu Brůži a zvýšil na 2:0. Na konci první půle mohl Dušníkům srazit vaz Brůža,ale ve vyložené šanci nedal. Ve druhé půli se hrál opět vyrovnaný fotbal.V 60.minutě z trestného kopu snížili zaslouženě hosté. Pak přišla 70.minuta, kdy se nejlépe ve vápně zorientoval Hrach a zvýšil na konečných 3:1. Tento náskok si již Podřipan pohlídal a doma opět neprohrál.

 

Sestava: Šebek, Fuksa, Kouba M, Cutych, Kejval, Konečný, Syrový, Halada, Brůža,Hrach,Barcal

Branky: Barcal, Konečný, Hrach

Střídání: Vojtěch, Fengl

   

                  11.kolo - 3.třída skupina A

            FK BECHLÍN  :  PODŘIPAN   ROVNÉ  B 

                         4 : 0

Do Bechlína jsme odcestovali pouze s rezervou B týmu.Nechtěli jsme brát nikoho na střídání, protože v podzimním období už hrozí ze sezení na střídačce časté virózy a  případný "vlk". Nepočítali jsme ovšem s tím, že Jirkovi Fenglovi se při výměně poslední pneumatiky někam zakutálí čepička od ventilku a než ji našel,tak bylo odehráno 15 minut z utkání a prohrávali jsme 1:0.V zápase jsme vsadili vše na obranu a rychlé protiútoky, na které byl ovšem Jirka Hrach sám...Domácí Bechlín potrestal každou naši chybu v obraně gólem do prázdné branky, kdy využíval svých rychlonohých útočníků, kteří se lehce prosazovali přes naši věkově starší obanu.Bechlín poté ještě vystřídáním vložil do hry několik čerstvých hráčů, kteří přidali na tempu hry. Nám se navíc 20 minut před koncem zranil Zdeněk Cutych, a tak jsme vlastně půlku utkání hráli v deseti lidech.Na hřišti všichni nechali maximum, a když v těle přeci jen něco zbylo, tak bylo vyčerpáno na následné tiskové konferenci v restaraci Pod Řípem...
Doufám,že příští týden nám pomůže opět někdo ze širšího výběru A mužstva(to doufám potvrdí Pavel Stanislav, který byl vyslán na špionáž do Libotenic pro zařízení případných posil)

VŠEM DÍKY ZA PŘEDVEDENÝ VÝKON!!!

 

Sestava: Šebek, Bazínek,Kejval, Brůža, Cutych, Frič, Konečný, Fengl, Vojtěch, Hakl, Hrach

Branky:

Střídání: 

            

           10.kolo - 3.třída skupina A

     PODŘIPAN   ROVNÉ  B  : SOKOL BŘÍZA

                           2 : 1

K zápasu jsme nastoupili s jasným cílem a to byl zisk 3 bodů.V zápase jsme se museli obejít bez dvou opor a to Syrového, který zapomněl, že se hraje (jinak by dal určitě telefonicky vědět), a hlavně oporu B týmu Petra Kaisera, který nám citelně chyběl v útočné fázi. Do zápasu jsme vstoupili výborně a už v 15.minutě jsme šli do vedení, kdy hostující obrana nechala zcela osamoceného Vojtěcha, a ten střelou do protipohybu  brankáře rozvlnil síť hostů. Od této chvíle jsme se uspokojili s předvedenou hrou. Bříza začala hru vyrovnávat a ke konci první půle byla lepším týmem.

Druhou půli se hrál velmi otevřený a útočný fotbal se šancemi na obou stranách. Více se do šancí dostávala Bříza, ale náš golman společně s navrátilcem Fuksou drželi tým ve vedení. Pak přišla 70.minuta, naši obránci se divili rohodnutí rozhodčího, Bříza rychle rozehrála a po zásluze pohodlně vsítila vyrovnávací gól. Žádný tým se nechtěl spokojit s bodem a vše se vsadilo na útok. Nakonec byl šťastnější domácí tým, když už z pozice obránce zaběhl Martin Kouba do vápna hostujícho týmu a nikým neatakován nedal brankáři šanci. Bříza už nedokázala odpovědět, a tak zůstali 3 body na domácím hřišti.

 

Sestava: Šebek, Kejval, Fuksa,Cutych,Brůža,Studený, Halada,Stanislav, Konečný, Vojtěch, Kouba Martin

Branky: Vojtěch, Kouba

Střídání: Hrach, Frič

             

                   9.kolo - 3.třída skupina A

      LOUNKY-CHODOUNY: PODŘIPAN   ROVNÉ  B    

                           3 : 2

K tomuto zápasu není herně co dodat, hráči základní sestavy podali výkon na hranici svých možností. Na víc jsme v tomto zápase neměli...Domácí mužstvo bylo lepším a sehranějším týmem.

Naše mužstvo přijelo k zápasu pouze v 9 hráčích (po telefonických urgencích ve 13). Z toho ještě 3 hráči absolvovali dopolední zápas A mužstva, jeden dokonce 90 minut!!! Těmto hráčům není co vytknout a chtěl bych jím tímto poděkovat. Nepochopím, že na domácí zápasy chodí 17 hráčů a na venkovní z těchto hráčů tak 5. Že by strach z cestování autem??? Nebo strach z prohry??? Příští zápasy dostanou přednost hráči, kteří se účastní venkovních zápasů a hráči A mužstva, jež neabsolvují 90 minut.

Sestava: Šebek, Kejval, Frič, Bazínek,Cutych,Studený, Halada,Cuchý, Konečný, Kaiser, Kouba Martin

Branky: Halada(pen.),Fengl

Střídání: Kaulfers, Fengl